sowie

Oferty pracy Jelenia Góra, praca w Jeleniej i okolicy

POLECAMY

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Oferta pracy: INSPEKTOR/SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNY
2021-04-20 15:01:39

 Numer: StPr/21/0267
 Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

 Warunki Pracy i Płacy
Miejsce pracy: Michała Kleofasa Ogińskiego 6, 58-506 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj:

Zakres obowiązków: prowadzenie spraw związanych z udzielaniem zamówień publicznych i zamówień komercyjnych (np. zapytania ofertowe, zaproszenia do złożenia oferty), wykonywanie czynności sekretarza komisji przetargowej w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego, w tym również zamówień finansowanych ze środków RPO, przygotowywanie (na podstawie zatwierdzonych do realizacji wniosków o udzielenie zamówienia publicznego) i odpowiedzialność za skompletowanie dokumentów niezbędnych do wszczęcia i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia realizowanego na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych lub wewnętrznego regulaminu udzielania zamówień, sporządzanie Specyfikacji Warunków Zamówienia na podstawie informacji przekazanych przez komórki merytoryczne WCSKJ,

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: nie dotyczy

Data rozpoczęcia: 03.05.2021

Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: specjalista do spraw zamówień publicznych

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Umiejętności i uprawnienia: biegła znajomość przepisów dot. zamówień publicznych, Biegła znajomość pakietu Office ,znajomość przepisów o zamówieniach publicznych

Pozostałe wymagania:

Staż pracy ogółem: lata: 1, miesiące: 1

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : umiejętność oraz doświadczenie w zakresie analizy rynku dostawców / wykonawców oraz oferowanych przez nich produktów [Umiejętność 1] : umiejętność pozyskiwania oraz analizy informacji gospodarczych służących ocenie potencjału wykonawców

DANE PRACODAWCY

Pracodawca: Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej

Krótki opis działalności gospodarczej: SZPITAL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres: Michała Kleofasa Ogińskiego 6, 58-506 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Osoba do kontaktu: Elżbieta Ratyńska

Numer telefonu: 75 753 7230

E-mail: eratynska@spzoz.jgora.pl

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób kontaktu / przekazania dokum.: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

POZOSTAŁE DANE

Liczba miejsc pracy: 1

w tym dla niepełnosprawnych: 1

Data dodania:20.04.2021

Data aktualizacji:

Data ważności:31.05.2021

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: NIE

Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON): NIE

Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:NIE

Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia: 20.04.2021

Data ważności oferty: 20 maj 2021