sowie

Oferty pracy Jelenia Góra, praca w Jeleniej i okolicy

POLECAMY

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Oferta pracy: PRACOWNIK PRODUKCYJNY (814290)
2021-04-20 15:30:35

 Numer: StPr/21/0259
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

 WARUNKI PRACY I PŁACY

Miejsce pracy: SPÓŁDZIELCZA 47, 58-500 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: ODBIÓR PRODUKTÓW Z LINII PRODUKCYJNEJ, SPRAWDZANIE JAKOŚCI WYTWARZANYCH PRODUKTÓW, ODCINANIE ZBĘDNYCH NADLEWEK TWORZYWA, KOMPLETOWANIE I PAKOWANIE PRODUKTÓW.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE

Wymiar etatu:1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: nie dotyczy

Data rozpoczęcia: 01.05.2021

Data zakończenia pracy: 01.02.2024

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania:

[Inne] : mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowo - podnośnikowe

DANE PRACODAWCY

Pracodawca:JELENIA PLAST SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres: SPÓŁDZIELCZA 47, 58-500 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Numer telefonu: 756466518

E-mail: kadry@jeleniaplast.com

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób kontaktu / przekazania dokum.: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

POZOSTAŁE DANE

Liczba miejsc pracy: 25 w tym dla niepełnosprawnych: 0

Data dodania: 19.04.2021

Data aktualizacji: 19.04.2021

Data ważności: 10.05.2021

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: NIE

Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON): NIE

Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP: NIE

Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia: 19.04.2021

Data ważności oferty: 20 maj 2021