sowie

Oferty pracy Jelenia Góra, praca w Jeleniej i okolicy

POLECAMY

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Oferta pracy: PRACOWNIK PRODUKCJI
2021-04-20 20:39:05

 Numer: StPr/21/0253
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

 WARUNKI PRACY I PŁACY

Miejsce pracy: SPÓŁDZIELCZA 45, 58-500 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: 1. Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych 2. Wykonywanie czynności w procesach produkcji elementów wyposażenia wnętrz samochodowych, takich jak montaż, tapicerowanie, szycie 3. Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wytwarzanych produktów

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu :nie dotyczy

Data rozpoczęcia: 26.04.2021

Wynagrodzenie brutto: od 2 980 PLN

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Umiejętności i uprawnienia: elastyczność, zaangażowanie, zdolności manualne, dyspozycyjność

Pozostałe wymagania:

Inne wymagania: gotowość do pracy trzyzmianowej

DANE PRACODAWCY

Pracodawca: DWS DRAEXLMAIER WYPOSAŻENIE WNĘTRZ SAMOCHODOWYCH SP. Z O.O.

Krótki opis działalności gospodarczej: produkcja wyposażenia wnętrz samochodów

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres: SPÓŁDZIELCZA 45, 58-500 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Osoba do kontaktu: JULIA WASILEWSKA

Numer telefonu: 75 619 83 43

E-mail: Julia.Wasilewska@draexlmaier.com

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób kontaktu / przekazania dokum.: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

POZOSTAŁE DANE

Liczba miejsc pracy: 12w tym dla niepełnosprawnych:0

Data dodania: 16.04.2021

Data aktualizacji: 20.04.2021

Data ważności: 07.05.2021

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: NIE

Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON): NIE

Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP: NIE

Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia: 16.04.2021

Data ważności oferty: 20 maj 2021