sowie

Oferty pracy Jelenia Góra, praca w Jeleniej i okolicy

POLECAMY

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Oferta pracy: OPIEKUN
2021-04-20 21:16:12

 Numer:StPr/21/0241
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

WARUNKI PRACY I PŁACY
Miejsce pracy: Leśna 3, 58-560 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Zapewnienie mieszkańcom całodobowej opieki oraz pielęgnacji. Udzielanie wsparcia i pomocy w podstawowych czynnościach. Pomoc mieszkańcom w rozwiązywaniu ich codziennych problemów i załatwianiu spraw osobistych. Mobilizowanie podopiecznego do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozwijanie jego zainteresowań.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin pracy w tygodniu40

Liczba godzin pracy w miesiącu: 160

Data rozpoczęcia: 14.04.2021

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN praca w godz. 7-19;19-7

System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową

Zawód: opiekun w domu pomocy społecznej*

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: opiekun osoby starszej

Pozostałe wymagania:

Inne wymagania: stan zdrowia pozwalajżcy na zatrudnienie na w/w stanowisku

DANE PRACODAWCY

Pracodawca: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "POGODNA JESIEŃ"

Krótki opis działalności gospodarczej: dom pomocy społecznej

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Adres urzędu: Podchorążych 15, 58-508 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Osoba do kontaktu ze strony urzędu: Iwona Smirnow

Numer telefonu ze strony urzędu: 756473160 w. 175

E-mail ze strony urzędu: iwona.smirnow@jeleniagora.praca.gov.pl

Numer telefonu ze strony pracodawcy: 757552038

E-mail ze strony pracodawcy: sekretariat@dpspogodnajesien.pl

Język aplikacji: polski

POZOSTAŁE DANE

Liczba miejsc pracy: 1 w tym dla niepełnosprawnych:0

Data dodania: 14.04.2021

Data aktualizacji: 15.04.2021

Data ważności: 12.05.2021

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: NIE

Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON): NIE

Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP: NIE

Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia: 14.04.2021

Data ważności oferty: 20 maj 2021