sowie

Oferty pracy Jelenia Góra, praca w Jeleniej i okolicy

POLECAMY

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Oferta pracy: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY-PREZENTER ( DOPOSAŻEN
2021-04-23 07:45:39

 Numer: StPr/21/0274
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

 WARUNKI PRACY I PŁACY

Miejsce pracy: Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: składanie ofert, pokazów u klienta

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: 160

Data rozpoczęcia: 23.04.2021

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN RPO ( nabór 01-05.03.21)

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: przedstawiciel handlowy

Typ propozycji:

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe

Umiejętności i uprawnienia: komunikatywność, kultura osobista, prawo jazdy kat B

DANE PRACODAWCY

Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż hutowa naczyń

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Adres: Podchorążych 15, 58-508 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Osoba do kontaktu: Adriana Bożęcka

Numer telefonu: 756473160 w. 167

E-mail: adriana.bozecka@jeleniagora.praca.gov.pl

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie

POZOSTAŁE DANE

Liczba miejsc pracy: 1 w tym dla niepełnosprawnych: 0

Data dodania: 22.04.2021

Data aktualizacji: 22.04.2021

Data ważności: 29.04.2021

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK

Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON): NIE

Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP: NIE

Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia: 22.04.2021

Data ważności oferty: 23 maj 2021