sowie

Oferty pracy Jelenia Góra, praca w Jeleniej i okolicy

POLECAMY

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Oferta pracy: SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI ( DOPOSAŻ
2021-04-23 08:09:22

 Numer: StPr/21/0278
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

WARUNKI PRACY I PŁACY

Miejsce pracy: Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: ewidencja faktur, prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczeń ZUS i US

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: 160

Data rozpoczęcia: 22.04.2021

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: specjalista do spraw rachunkowości

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Umiejętności i uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych, pakiet MS Office

DANE PRACODAWCY

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Adres: Podchorążych 15, 58-508 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Osoba do kontaktu: Beata Kwiatkowska

Numer telefonu: 756473160 w. 169

E-mail: beata.kwiatkowska@jeleniagora.praca.gov.pl

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: SKIEROWANIE

POZOSTAŁE DANE

Liczba miejsc pracy: 1 w tym dla niepełnosprawnych: 0

Data dodania: 22.04.2021

Data ważności: 29.04.2021

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK

Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON): NIE

Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP: NIE

Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia: 22.04.2021

Data ważności oferty: 23 maj 2021