sowie

Oferty pracy Jelenia Góra, praca w Jeleniej i okolicy

POLECAMY

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Oferta pracy: NAUCZYCIEL GEOGRAFII
2021-04-26 14:19:34

 Numer: StPr/21/0284
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

 WARUNKI PRACY I PŁACY

Miejsce pracy: Kamiennogórska 9, 58-570 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Nauczanie geografii w Szkole Podstawowej

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE

Wymiar etatu: nie dotyczy

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 10

Liczba godzin pracy w miesiącu: nie dotyczy

Data rozpoczęcia: 01.09.2021

Wynagrodzenie brutto: od 1 650 do 2 240 PLN

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: nauczyciel geografii

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: geografia

DANE PRACODAWCY

Pracodawca: Szkoła Podstawowa nr 15

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres: Kamiennogórska 9, 58-570 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Osoba do kontaktu: Zbigniew Stępień

Numer telefonu: 757553342

E-mail: jgsp15@wp.pl

Język aplikacji: polski

POZOSTAŁE DANE

Liczba miejsc pracy: 1 w tym dla niepełnosprawnych: 0

Data dodania: 23.04.2021

Data ważności: 31.05.2021

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: NIE

Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON): NIE

Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP: NIE

Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia: 23.04.2021

Data ważności oferty: 26 maj 2021